SAT Matematik Öğretmenleri

SAT Matematik Özel Ders

Yukarıda tanıtımı yer alan anadili İngilizce olan öğretmenlerden Matematik özel ders alarak, en etkin yöntem ile SAT Matematik sınavına hazırlanmanız mümkün! Web sitemizdeki yabancı Amerikalı SAT Matematik öğretmenleri, SAT sınavında uzmanlaşmış öğretmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

SAT Matematik Seviye 1

Bu bölüm cebir, geometri (basit, üç boyutlu, Öklid), temel trigonometri, cebirsel fonksiyonlar ve temel istatistik konularını içerir. Cebir ve geometri soruların yarısından çoğunu oluşturur. Hesap makinesi kullanmanız gerekir.

 

SAT Matematik  Seviye 2

Bu bölüm cebir (solid -koordinat) geometri, trigonometri, fonksiyonlar, istatistik ve birkaç karmaşık sorular içerir. Fonksiyonlar, trigonometri ve geometri sınavın ana konularıdır. Heap Makinesi kullanmanız gerekir.

 

SAT Matematik özel dersleri ve rehberlik hizmetlerini esnek lokasyon seçeneğiyle evinizde veya eğitim merkezinde alabilirsiniz. Eğitim anlayışımız her bir öğrencinin farklı bir dünya olduğunu kabul edip bireysel farklılıklarını dikkate alarak yapılan eğitim ve iyi bir rehberlik süreci ile  SAT Sınavını kesinlikle başaracağına dayanır.

 

SAT Matematik öğretmenleri olarak, öğrencilerimizin başarısı bizim gurur kaynağımızdır. Bu yolda öğrencilerimize hem iyi bir rehber hem iyi bir öğretmen olmak en önemli misyonumuz.

 

Bizimle Başarabilirsiniz!

 

FAYDALI BİLGİLER