SAT Kimya Öğretmenleri

SAT Kimya Özel Ders

Yukarıda tanıtımı yer alan anadili İngilizce olan öğretmenlerden Kimya özel ders alarak, en etkin yöntem ile SAT Kimya sınavına hazırlanmanız mümkün! Web sitemizdeki yabancı Amerikalı SAT kimya öğretmenleri, SAT sınavında uzmanlaşmış öğretmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

SAT Kimya

SAT Kimya sınavı öğrencilerin lisede üniversite hazırlık dersini başarıyla bitirmiş olması beklenen bilgilerini ölçer. Sınavda atomik ve moleküler yapı, maddenin halleri, reaksiyon şekilleri, betimsel kimya konularından sorular ve birkaç karmaşık yapılı sorular bulunur.

 

SAT Kimya özel dersleri ve rehberlik hizmetlerini esnek lokasyon seçeneğiyle evinizde veya eğitim merkezinde alabilirsiniz. Eğitim anlayışımız her bir öğrencinin farklı bir dünya olduğunu kabul edip bireysel farklılıklarını dikkate alarak yapılan eğitim ve iyi bir rehberlik süreci ile  SAT sınavını kesinlikle başaracağına dayanır.

 

SAT Kimya öğretmenleri olarak, öğrencilerimizin başarısı bizim gurur kaynağımızdır. Bu yolda öğrencilerimize hem iyi bir rehber hem iyi bir öğretmen olmak en önemli misyonumuz.

 

Bizimle Başarabilirsiniz!

 

FAYDALI BİLGİLER