SAT İngilizce Öğretmenleri

SAT İngilizce Özel Ders

Yukarıda tanıtımı yer alan anadili İngilizce olan öğretmenlerden özel ders alarak, en etkin yöntem ile SAT İngilizce sınavına hazırlanmanız mümkün! Web sitemizdeki yabancı Amerikalı SAT ingilizce öğretmenleri, SAT sınavında uzmanlaşmış öğretmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

SAT İngilizce özel dersleri ve rehberlik hizmetlerini esnek lokasyon seçeneğiyle evinizde veya eğitim merkezinde  alabilirsiniz. Eğitim anlayışımız her bir öğrencinin farklı bir dünya olduğunu kabul edip bireysel farklılıklarını dikkate alarak yapılan eğitim ve iyi bir rehberlik süreci ile SAT Sınavını kesinlikle başaracağına dayanır.

 

SAT İngilizce öğretmenleri olarak, öğrencilerimizin başarısı bizim gurur kaynağımızdır. Bu yolda öğrencilerimize hem iyi bir rehber hem iyi bir öğretmen olmak en önemli misyonumuz. Her birimiz kendimizi öğrencilerin kişisel hedef ve başarısına adadık!

 

Bizimle Başarabilirsiniz!

FAYDALI BİLGİLER