SAT Fizik Öğretmenleri

SAT Fizik Özel Ders

Yukarıda tanıtımı yer alan anadili İngilizce olan öğretmenlerden Fizik özel ders alarak, en etkin yöntem ile SAT sınavına hazırlanmanız mümkün! Web sitemizdeki yabancı Amerikalı SAT Fizik öğretmenleri, SAT sınavında uzmanlaşmış öğretmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

SAT Fizik

Bu bölüm mekanik (iş, enerji, güç), elektrik ve magnetizm (elektrik alanları, etkiler ve gizil), dalgalar, modern fizik, termal fizik gibi konuları kapsar ve birkaç tane de karmaşık soru vardır. Fizik, matematik becerilerinizi kullanmanızı öngörmesine rağmen SAT Fizik testi basit aritmetikten öteye gitmez; bir hesap makinesine bile ihtiyaç olmayabilir.Test iki bölüme ayrılmıştır: A Bölümü sınıflama sorulardan, B Bölümü ise tamamlama sorularından oluşur.

 

SAT Fizik özel dersleri ve rehberlik hizmetlerini esnek lokasyon seçeneğiyle evinizde veya eğitim merkezinde alabilirsiniz. Eğitim anlayışımız her bir öğrencinin farklı bir dünya olduğunu kabul edip bireysel farklılıklarını dikkate alarak yapılan eğitim ve iyi bir rehberlik süreci ile SAT sınavını kesinlikle başaracağına dayanır.

 

SAT Fizik öğretmenleri olarak, öğrencilerimizin başarısı bizim gurur kaynağımızdır. Bu yolda öğrencilerimize hem iyi bir rehber hem iyi bir öğretmen olmak en önemli misyonumuz.

 

Bizimle Başarabilirsiniz!

 

FAYDALI BİLGİLER