SAT Biyoloji Öğretmenleri

SAT Biyoloji Özel Ders

Yukarıda tanıtımı yer alan anadili İngilizce olan öğretmenlerden Biyoloji özel ders alarak, en etkin yöntem ile SAT Biyoloji sınavına hazırlanmanız mümkün! Web sitemizdeki yabancı Amerikalı SAT Biyoloji öğretmenleri, SAT sınavında uzmanlaşmış öğretmenler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

SAT Biyoloji

Biyoloji sınavı iki bölümden oluşur: Sınavın %75’i hücresel ve moleküler biyoloji, ekoloji, klasik genetik, organik biyoloji, evrim ve çeşitlilik gibi konuları kapsar. 60 soruyu kapsar. Ardından  Ekoloji veya moleküle  bölümlerinden biri  opsiyonel olarak seçilebilir. 

 

SAT Biyoloji özel dersleri ve rehberlik hizmetlerini esnek lokasyon seçeneğiyle evinizde veya eğitim merkezinde alabilirsiniz. Eğitim anlayışımız her bir öğrencinin farklı bir dünya olduğunu kabul edip bireysel farklılıklarını dikkate alarak yapılan eğitim ve iyi bir rehberlik süreci ile SAT sınavını kesinlikle başaracağına dayanır.

 

SAT Biyoloji öğretmenleri olarak, öğrencilerimizin başarısı bizim gurur kaynağımızdır. Bu yolda öğrencilerimize hem iyi bir rehber hem iyi bir öğretmen olmak en önemli misyonumuz.

 

Bizimle Başarabilirsiniz!

 

FAYDALI BİLGİLER