Hakkımızda

SAT eğitiminde uzmanlaşmış öğretmenlerden oluşan bir grup olarak özel dersler vermekteyiz. Uzmanlık alanımız, Amerika ve Türkiye'deki üniversitelere giriş için SAT sınavı hazırlık özel dersleri  ve SAT Sınavı rehberlik hizmetleridir.

 

SAT sınavı sadece kurallar ezberleyerek girebileceğiniz klasik bir sınav değil, eleştirel düşünme ve konsantrasyon gerektiren bir sınavdır. Pratik, hazırlık ve en önemlisi rehberlik gerektirir. Her birimiz, hem uluslararası öğrencileri hem de Türkiye’deki öğrencileri birebir özel derslerle SAT sınavına hazırlamakta  pek çok başarı hikayelerine sahip formasyonlu öğretmenleriz.

 

SAT hazırlık dersleri ve rehberlik hizmetlerini esnek lokasyon seçeneğiyle evinizde veya eğitim merkezinde alabilirsiniz. Eğitim anlayışımız her bir öğrencinin farklı bir dünya olduğunu kabul edip bireysel farklılıklarını dikkate alarak yapılan eğitim ve iyi bir rehberlik süreci ile  SAT Sınavını kesinlikle başaracağına dayanır.

 

SAT Hazırlık öğretmenleri olarak, öğrencilerimizin başarısı bizim gurur kaynağımızdır. Bu yolda öğrencilerimize hem iyi bir rehber hem iyi bir öğretmen olmak en önemli misyonumuz. Her birimiz kendimizi öğrencilerin kişisel hedef ve başarısına adadık!

 

Bizimle Başarabilirsiniz!

FAYDALI BİLGİLER